Windows Phone Connector for Mac

Prepojiť dva „biznis“ svety nie je úloha spravidla technicky náročná, bariéry, ktoré bežného používateľa znechucujú súvisia skôr s konkurenčným bojom. Nedávno som vyjadril skepsu keď som sa pokúšal pripojiť a spárovať Apple bluetooth klávesnicu s Windows Phone 7. Bez úspechu. Preto veľmi pozitívne hodnotím existenciu prepojenia medzi platformou Apple a Microsoft Windows Phone 7 v podobe produktu Windows Phone Connector for Mac.

clip_image002

Je k dispozícii pre operačné systémy Apple Mac OS X a Apple Mac OS X v. 10.5 Leopard. Používatelia týchto platforiem si ho môžu zdarma stiahnuť s AppStore. Po pripojení Microsoft Windows Phone 7 cez USB k „mackovi“ sa zobrazí dialóg pre automatické spárovanie zariadení.

clip_image004

Windows Phone Connector for Mac umožňuje prenos multimediálneho obsahu medzi „macom“ a Phone 7, takže môžete napríklad prehliadať a editovať fotky, alebo importovať do telefónu multimediálne súbory z iTumnes.

clip_image006

Info a dokumentáciu nájdete na AppStore, alebo na http://www.microsoft.com/downloads/sk-sk/details.aspx?FamilyID=6c4493a9-ddeb-49fe-8410-7634a4595c98

Lubo Lacko

Reklamy
This entry was posted in Ako na to, SW and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s