Slovensky Windows Phone Marketplace oficialne ohlaseny!!!

Microsoft vcera ohlasil oficialny prichod Marketplace na slovesnko. Uzivatelia tak konecne budu moct stahovat a nakupovat aplikacie aj na slovensku. Okrem Slovenska spusti Microsoft Marketplace v dalsich 12 krajinach.

Z technickych dovodov moze trvat niekolko dni nez bude slovensky Marketplace viditelny na vsetkych telefonoch. Webovy slovensky Marketplace [www.windowsphone.com] bude viditelny v priebehu buduceho tyzdna.

Ako nastavit slovensky Marketplace:

  1. Ak ste na telefone este napouzivali ziaden Marketplace na telefone tu je clanok [v anglictine] popisujuci nastevenie.
  2. Ak ste si uz v telefone nastavili Marketplace inej krajiny tu je clanok [v anglictine] popisujuci zmenu Marketplace v telefone.  [ak uz mate rozchodeny napr US alebo UK Marketplace tak by som to nemenil, kedze v tychto krajinach funguje viac sluzieb ako napr Zune]. Tento postup vyzaduje reset telefonu do vyrobnych nastaveni a zmenu LiveID takze pridete o vsetky nainstalovane aplikacie a vsetko co je naviazane na LiveID.
Reklamy
This entry was posted in Ako na to, SW and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Slovensky Windows Phone Marketplace oficialne ohlaseny!!!

  1. Azel píše:

    Neodporučam ludom ktory uz maju zakupene Xbox hry, pretoze slovensky Market ich neosahuje a nedaju sa ani doinstalovat. Moja skusenost, tak som sa vratil spat na ten co som mal.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s