TIP: ako zosynchronizovat fotky z telefonu na SkyDrive v plnom rozliseni

Windows Phone umoznuje automaticky synchronizovat fotky z telefonu na Skydrive [Settings > applications > picture+camera > Automaticaly upload to SkyDrive]. Nevyhodou tejto zabudovanej funkcie je, ze fotky sa nesynchronizuju v plnej kvalite ale v znizenej co nie kazdemu vyhovuje.

Tu je maly trik ako to obist. Bohuzial bez pocitaca to nejde. Trik je v tom, ze najprv nasynchronizujeme fotky cez Zune na pocitac a z pocitaca automaticky na SkyDrive pomocou aplikacie SkyDrive.

  1. Na pocitac si nainstalujte aplikaciu SkyDrive. V ramci instalacie vyberate aj zlozku, ktora sa automaticky synchronizuje medzi pocitacom a SkyDrive. Obvykle C:\Users\meno uzivatela\SkyDrive.
  2. Na PC otvorte aplikaciu Zune > Settings > Phone > Pictures & Videos. Kliknite na tlacitko Manage a zmente zlozku kam sa vam automaticky synchronizuju fotky z telefonu a vyberte tu istu zlozku ako pri instalacii aplikacie SkyDrive alebo zlozku v nej. Napriklad C:\Users\meno uzivatela\SkyDrive\Pictures. Zaroven nastavte Image quality na Original.

Teraz ak pripojite telefon k pocitacu fotky sa automaticky z telefonu nasynchronizuju do vybranej zlozky, ktora sa zase automaticky nasynchronizuje na SkyDrive. ;o)

Odporucam este nastavit bezdrotovu synchronizaciu cez Wi-Fi medzi telefonom a pocitacom.

Reklamy
This entry was posted in Ako na to and tagged , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s