Apple v sudnom spore so Samsungom vyzdvihol Nokia Lumia 900 ako pozitivny priklad nekopirovania

Pravinici Apple pocas sudneho sporu so Samsungom prezentovali Nokia Lumia 900 ako telefon, ktory je iny a nekopiruje iPhone. Zdroj a viac podrobnosti tu.

 

image

Reklamy
This entry was posted in HW, SW and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to Apple v sudnom spore so Samsungom vyzdvihol Nokia Lumia 900 ako pozitivny priklad nekopirovania

  1. yaro mee píše:

    Myslím, že Apple sa bojí spoločnosti Samsung, preto dá radšej do popredia fiktívne krachujúcu spoločnosť Nokia! Koniec koncov, krachujúca nokia má na trhu, v predaji až 50% smartfónov platformy Windows Phone 7 a vyššie. Aktuálne sa zvádza boj o železo a ľudia si začínajú pýtať odolnejšie spracovanie aparátov. Toto je asi dôvodom, prečo Android upadol na predposledné priečky diskusií. Plastový Android sa stal priemerným aj napriek nadpriemernej triede aparátu. xD
    Len tak ďalej Microsoft! Už bolo načase! A kedže Apple spolupracuje s Google Inc. viac ako s Microsoftom, žaluje práve Samsung, pretože Super Amoledy s pekne prekresleným menu, musí mať len Apple. To je dvôdod, prečo žaloba nemohla byť postavená na Google Inc., aj napriek tomu, že prevažnú mieru zodpovednosti za software má práve spomínaný Google. A v neposlednej rade je tu ten nešťastný tablet, ktorý je skutočne okopírovaný. Samsung si to zlízol kvôli jednému tabletu aj za Google. Zaujímavosťou zostáva, kedy bude spoločnosť HTC žalovať LG, kvôli skopírovaným tvarom. Budú žaloby podávané aj za používanie rovnakého OS?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s